<oembed><version>1.0</version><provider_name>Diyarbakir Generator</provider_name><provider_url>https://diyarbakirjenerator.com/en</provider_url><title>GJB3600E - Diyarbak&#x131;r Jenerat&ouml;r</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="X0jMJOoGUE"&gt;&lt;a href="https://diyarbakirjenerator.com/en/product/gjb3600e/"&gt;GJB3600E&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://diyarbakirjenerator.com/en/product/gjb3600e/embed/#?secret=X0jMJOoGUE" width="600" height="338" title="&#x201C;GJB3600E&#x201D; &#x2014; Diyarbak&#x131;r Jenerat&ouml;r" data-secret="X0jMJOoGUE" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;</html><thumbnail_url>https://diyarbakirjenerator.com/wp-content/uploads/2024/02/GJB3600E-3-kVA-Benzinli-portatif-jenerator-3.webp</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>600</thumbnail_height><description>&#xDC;r&#xFC;n hakk&#x131;nda daha detayl&#x131; bilgi almak ve di&#x11F;er t&#xFC;m sorular&#x131;n&#x131;z i&#xE7;in bizimle ileti&#x15F;ime ge&#xE7;ebilirsiniz.</description></oembed>